Tirgi tika atvērti Yiwu

Pēc lielāko yiwu tirgu atvēršanas arvien vairāk interneta slavenību tiešraides tirgū, daži veikalu īpašnieki, veikala pārdevēji tieši kaujā, tirgotāji kļūst par enkuriem, tīmekļa slavenību tiešraides "greifers" bizness, kļūst par karstu vilni yiwu tirgus.

Lai veicinātu tiešsaistes un bezsaistes integrāciju, mūsu pilsēta organizēja tādas aktivitātes kā "e-komercija tirgū", "taisnīgas preces tiešsaistē", "tīmekļa slavenību tiešraide siltā pavasarī", "tiešsaistes izstāde" utt. pilsētas e-komerciju tirgū un precīzi izvēlējās produktus, pasūtījumus un pārdošanu tiešsaistē. Tirgus organizatori izveidoja veikalu e-komercijas platformā, lai paplašinātu tiešsaistes tirgu.

Mūsu pilsēta piesaista tiešraides platformu, tīmekļa slavenību pakalpojumu aģentūras un labi zināmas tīmekļa slavenības yiwu, lai veiktu tiešo apraidi ar preču darbību, uz labi pazīstamu tiešraides platformu, tīmekļa slavenību pakalpojumu aģentūru mērogu ar savu plūsmu " tīmekļa slavenība ", nodokļu, talantu pirkšanas, bērnu skolas atbalstam. Mall grupa būs 25 000 kvadrātmetru "centra", kas atrodas tīmekļa slavenību dzīvajā industriālajā parkā. Politikas vadībā tirgus operatori aktīvi maina darbības veidu, "tīmekļa slavenību" ar precēm, tiešraides pārdošanu arvien vairāk un vairāk.

"Īpašajā epidēmijas periodā ir īpaši svarīgi vadīt operatorus atvērt jaunus kanālus, piemēram, tiešsaistes tiešraidi, paātrināt pircēju atgriešanos un palielināt tirgus uzticību." Persona, kas atbildīga par tirdzniecības centru, sacīja, ka uzliesmojums piespieda uzņēmumu īpašniekus paātrināt transformāciju, "ārējās tirdzniecības neveiksmes eksportā, daudzi tirgotāji ir palielinājuši vietējā tirgus paplašināšanos. Daži no viņiem agrāk darīja tikai vairumtirdzniecību, bet tagad viņi sāk pievērst uzmanību šim jaunajam tiešsaistes tiešraides veidam. "


Izlikšanas laiks: jūlijs-2-2020